Partner: COMFiXCOMFiX

Praca - Pomocnik instalatora

Dołącz do COMFIX! Firma już 10 lat na rynku! Ugruntowana, stabilna pozycja. Współpracujemy ze znanymi markami z całego kraju

W najbliższym roku planujemy ekspansję na nowe rynki, zmianę lokalu i mocne rozbudowanie zespołu. Poszukujemy młodych specjalistów, chętnych rozwijać się w naszej firmie.

Stanowisko:

Pomocnik instalatora systemów telewizji przemysłowej

Opis stanowiska:

Pomocnik instalatora to stanowisko, na którym zaczynamy pracę w firmie COMFIX. Polega ona na asystowaniu w pracach doświadczonemu instalatorowi. Jest mocno ukierunkowana na jak najszybsze usamodzielnienie się i awansowanie na stanowisko instalatora. Maksymalny czas umowy - 3 miesiące. Zakończona jest egzaminem po którego pozytywnym zdaniu pracownik awansowany jest na stanowisko samodzielnego instalatora.

Zakres obowiązków:

  • Montaż systemów monitoringu
  • Serwisowanie instalacji CCTV
  • Praca z elektronarzędziami

Wymagania:

  • Praca na podobnym stanowisku lub odbyty staż, lub praktyki w naszej firmie
  • Wykształcenie elektrotechniczne, elektryczne lub pokrewne
  • Dyspozycyjność - praca 90% w województwie łódzkim, 10% reszta kraju
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

Oferujemy:

  • Umowę na pełen etat w pełnym wymiarze godzin
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Możliwość szybkiego awansu na stanowisko instalatora

 W przypadku zainteresowania prosimy pisać na adres rekrutacja@comfix.pl . Prosimy o dołączenie zapisu:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883)."

Planowana nowa siedziba firmy z zewnątrz Planowana nowa siedziba firmy wewnątrz Szkolenia w E-System
Instalatorzy Auto służbowe Pracujemy na nowoczesnych narzędziach Bosch, Makita
Mapa instalacji