Partner: COMFiXCOMFiX

Praca - Instalator

Dołącz do COMFIX! Firma już 10 lat na rynku! Ugruntowana, stabilna pozycja. Współpracujemy ze znanymi markami z całego kraju

W najbliższym roku planujemy ekspansję na nowe rynki, zmianę lokalu i mocne rozbudowanie zespołu. Poszukujemy młodych specjalistów, chętnych rozwijać się w naszej firmie.

Stanowisko:

Instalator systemów telewizji przemysłowej

Opis stanowiska:

Instalator to stanowisko, na które nie można aplikować bezpośrednio. Proponowane jest ono wybranym osobom, które pracowały u nas na stanowisku pomocnika instalatora (przynajmniej przez okres jednego miesiąca), pozytywnie zaliczyli egzamin końcowy i spełnili nasze kryteria.
Instalator to samodzielny pracownik, który sam potrafi zorganizować sobie pracę, zna standardy jakościowe firmy COMFIX jej profil i misję.

Zakres obowiązków:

  • Montaż systemów monitoringu
  • Serwisowanie instalacji CCTV
  • Praca z elektronarzędziami
  • Tworzenie dokumentacji powykonawczej

Wymagania:

  • Wcześniejsza praca na stanowisku pomocnika instalatora w firmie COMFIX
  • Wykształcenie elektrotechniczne, elektryczne lub pokrewne
  • Gotowość do samodzielnej pracy w terenie
  • Dyspozycyjność - praca 90% w województwie łódzkim, 10% reszta kraju
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Umowę na pełen etat w pełnym wymiarze godzin na czas nieokreślony
  • Indywidualny samochód służbowy
  • Służbowy telefon, laptop
  • Nowe, nowoczesne narzędzia firm Bosch, Makita itp.
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Możliwość uczestniczenia w firmowych spotkaniach integracyjnych
  • Dofinansowania do prywatnej opieki zdrowotnej
  • Możliwość awansu na stanowisko projektanta instalacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

W przypadku zainteresowania prosimy pisać na adres rekrutacja@comfix.pl . Prosimy o dołączenie zapisu:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883)."

Planowana nowa siedziba firmy z zewnątrz Planowana nowa siedziba firmy wewnątrz Szkolenia w E-System
Instalatorzy Auto służbowe Pracujemy na nowoczesnych narzędziach Bosch, Makita
Mapa instalacji