Partner: COMFiXCOMFiX

Staż - instalator systemów monitoringu

Dołącz do COMFIX! Firma już 10 lat na rynku! Ugruntowana, stabilna pozycja. Współpracujemy ze znanymi markami z całego kraju

W najbliższym roku planujemy ekspansję na nowe rynki, zmianę lokalu i mocne rozbudowanie zespołu. Poszukujemy młodych specjalistów, chętnych rozwijać się w naszej firmie.

Stanowisko:

Staż (płatny) - instalator systemów telewizji przemysłowej

Opis stanowiska:

Stanowisko stażysty skierowane jest do osób, które nie mają doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku. Celem stażu jest zdobycie wiedzy, potrzebnej do podjęcia pracy na stanowisku pomocnika instalatora, bądź instalatora w firmie COMFIX. Staż zakończony jest egzaminem. W przypadku pozytywnego zaliczenia stażysta otrzymuje stosowny certyfikat i (najczęściej) ofertę pracy w naszej firmie.

Zakres wiedzy, którą nabędzie stażysta:

  • Umiejętność wykonywania intalacji systemów monitoringu CCTV
  • Umiejętność serwisowania instalacji CCTV

Wymagania:

  • Wykształcenie elektrotechniczne, elektryczne lub pokrewne - równiez ostatnie lata nauki
  • Gotowość do samodzielnej pracy w terenie
  • Dyspozycyjność - gotowość do pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

Oferujemy:

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Wynagrodzenie
  • Umowę o staż/pracę
  • Pełne ubezpieczenie

 W przypadku zainteresowania prosimy pisać na adres rekrutacja@comfix.pl . Prosimy o dołączenie zapisu:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883)."

Planowana nowa siedziba firmy z zewnątrz Planowana nowa siedziba firmy wewnątrz Szkolenia w E-System
Instalatorzy Auto służbowe Pracujemy na nowoczesnych narzędziach Bosch, Makita
Mapa instalacji